הקבץ היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות - פירוט הקורסים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות (מסגרת 659)
בשנה א' חובה ללמוד "כתיבה אקדמית" וקורס מבואי
שיעורי חובה - 4 ש"ס
כל קורס שלא יבחר כחובה, יכול להבחר כליבה/כבחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0659246301 - ידע ומוסדות ידע (השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0659211801 - הסטוריה של המדעים הפיזיקליים א' (השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עדו יעבץ | סמסטר א' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 281 |
0659515501 - שאלות יסוד בהיסטוריה של מדעי החברה (השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' עמוס מוריס- רייך | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
שיעורי ליבה - 6 ש"ס
כל קורס שלא יבחר כליבה, יכול להבחר כבחירה
קורסי השלמות מהמכון להיטוריה ופילוס של המדעים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אהוד לם | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0659305601 - מבוא לתיאוריה ביקורתית (השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לין חלוזין דברת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0659515501 - שאלות יסוד בהיסטוריה של מדעי החברה (השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' עמוס מוריס- רייך | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
0659461301 - פילוסופיה של המדע המשך (השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0659624701 - מושגי יסוד במתמטיקה (השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' ליאו קורי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0659211901 - הסטוריה של המדעים הפיזיקלייים ב'(השלמות+תואר)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' שאול קציר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
שיעורי בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662211901 - הפילוסופיה של הטכנולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גלית ולנר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 282 |
שו"ת מהחוג להיסטוריה כללית (4 ש"ס)
ד"ק לסמינרים בהיסטוריה הוא שו"ת באותה תקופה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 306 |
0621168502 - ראשית העידן המודרני, בדגש על לאומיות במרכז, מזרח ומערב אירופ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 306 |
0621168503 - ראשית העידן המודרני, בדגש על אמל"ט במאה ה-19
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' חררדו לייבנר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 306 |
0621108601 - המאה האמריקנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אייל נווה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621127001 - הרפובליקה הרומית: מעיר מדינה לאימפריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–12:00 | גילמן | 306 |
0621137001 - אירופה אחרי המוות השחור
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0621156001 - העת החדשה המוקדמת 1800-1400
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 211 |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
0621168502 - ראשית העידן המודרני, בדגש על לאומיות במרכז, מזרח ומערב אירופ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 306 |
0621168503 - ראשית העידן המודרני, בדגש על אמל"ט במאה ה-19
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' חררדו לייבנר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 306 |
0621156101 - רנסנס ורפורמציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 306 |
0621182001 - אידיאולוגיה, מדע ומלחמה בעידן הקיצוניות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621182101 - אירופה 1989-1917: קונפליקטים חברתיים ופוליטיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 307 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 307 |
0621182102 - אירופה 1989-1917: קונפליקטים חברתיים ופוליטיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 306 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 306 |
0621197001 - כינונה ועיצובה של ארצות הברית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אייל נווה | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
פרופ' אייל נווה | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
0626168701 - תחנות יסוד בהיסטוריה של ארצות הברית, 1492-1861
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0621126001 - הדמוקרטיה האתונאית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | 307 |
0621121701 - מבוא להיסטוריה של הרפואה המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | ווב | 001 |
0621197101 - תחנות יסוד בהיסטוריה של ארצות הברית, 1861-1492
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621156002 - העת החדשה המוקדמת 1800-1400
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
שיעורי בחירה מהחוג לפילוסופיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אורנה הררי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103201 - מבוא לפילוסופיה חדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618221101 - שיעור יסוד: סמכות פוליטית - בין אנרכיזם לעריצות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0618244701 - שיעור יסוד: היידגר ולוינס - אונטולוגיה או אתיקה?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' חגי כנען | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
0618214101 - שיעור יסוד: פרקים ב"פילוסופיה של המשפט" מאת היגל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0618103701 - מבוא לתורת ההכרה והמטפיזיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618211601 - שיעור יסוד: גוף ונפש - מאריסטו עד מרלו-פונטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רות רונן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0618221801 - שיעור יסוד: דיאלוגים ופולמוסים בפילוסופיה הודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' דני רוה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0618218901 - שיעור יסוד: סוגיות בפילוסופיה אפיקוראית וסטואית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0618101601 - מבוא לפילוסופיה של הדת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618104101 - מבוא לפילוסופיה של המדע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103701 - מבוא לתורת ההכרה והמטפיזיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103002 - מבוא לפילוסופיה יוונית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אורנה הררי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618105901 - מבוא לאסתטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' חגי כנען | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101501 - מבוא לפילוסופיה של השפה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דנה ריזנפלד | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618286501 - שיעור יסוד: פילוסופיה של הנפש
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יאיר לוי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0618273001 - שיעור יסוד: המהפך הביקורתי בהגותו של קאנט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618285301 - שיעור יסוד: סימבולים - שפה, חישוב, מחשבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0618243501 - שיעור יסוד: שיטוטים פילוסופיים - מאודאלקה עד הומי בהבה וחזרה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0618207301 - שיעור יסוד: ולטר בנימין - שפה, טבע והסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
שיעורים מתקדמים בחוג לפילוסופיה לאחר המבואות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0618240101 - פילוסופיה של השפה - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דנה ריזנפלד | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0618260101 - פילוסופיה של המוסר - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עמיחי עמית | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0618758501 - פילוסופיה פוליטית - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0618240001 - אסתטיקה - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
סמינריונים
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית ובקורס המבוא במסגרת 666
לפני הרישום יש לברר דריושת קדם בחוג הרלוונטי
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
סמינריונים מהמכון להיס' ופילוס' של המדעי
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית ובקורס המבוא במסגרת 666
יש לשים לב לדרישות קדם לפני הרישום
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אהוד לם | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0659258501 - של מי האוניברסיטה?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לין חלוזין דברת | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | דן-דוד | 102 |
0659258201 - פילוסופית הטכנולוגיה של וילם פלוסר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' עמוס מוריס- רייך | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | דן-דוד | 212 |
0659259101 - עלייתו ונפילתו של הפוזיטיביזם הלוגי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
0659258901 - פילוסופיה של הביולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אהוד לם | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | א361 |
0659259201 - פוליטי וא-פוליטי בפילוסופיה אסלאמית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אחמד אגבאריה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | א362 |
0659214601 - מהי הלשון? תשובות מן הפילוסופיה ומן הבלשנות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לין חלוזין דברת | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | דן-דוד | 102 |
0659213901 - להיות נורמלי: היסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר טל ארבל | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | ווב | 501 |
0659260801 - תאטרון המדע של גליליאו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עדו יעבץ | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 212 |
סמינריונים מהחוג לפילוסופיה
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית ובקורס המבוא במסגרת 666
לפני הרישום יש לברר דריושת קדם בחוג הרלוונטי
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618342901 - אמנות ופוליטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618300101 - דיוידסון - פירוש, שפה פעולה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618387501 - שופנהאור: העולם כרצון וייצוג
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618387901 - קריאה בפרויד ולאקאן: יחיד וחברה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רות רונן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | א361 |
0618387601 - פילוסופיה כפרקטיקה: הפרוייקט הניאו-קונפוציאני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
סמינריונים מהחוג להיסטוריה
ד"ק לסמינריונים בחוג להיסטוריה-שו"ת תקופתי או מבוא רלונטי
בסמינרים מהסטוריה (0621) מועד הגשת עב' רפראט מוקדם
ממועד הגשת עבודת הסמינר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 08:00–12:00 | גילמן | א362 |
0621328701 - הגליה והגירה ברוסיה המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | א362 |
0621329501 - שפה, תרבות וטרור בבולשביזם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יגאל חלפין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | א362 |
0621329601 - המלחמה הקרה בגרמניה: מרחב, זהות , זכרון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0621336901 - נוסעים כותבים לטינו אמריקאים: מבוליבר ועד צ'ה גווארה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אורי פרויס | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | ווב | 101 |
0621904001 - היסטוריה קווירית וטרנסג'נדרית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0621337801 - נשים עניות באמריקה הלטינית במאה ה-20
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' חררדו לייבנר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
0621339001 - היסטוריה ואנתרופולוגיה: לחפור בהווה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' גדי אלגזי ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 456 |
0621327201 - "המלחמה הגדולה": מלחמת העולם הראשונה, מודרניות וזיכרון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 449 |
0626309601 - The Civil War: History, Myth and Memory
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | ווב | 103 |